En Uygun Trafik Sigortası Fiyatları
En ucuz trafik sigortası ne kadar öğrenmek için trafik sigortası hesaplama yapın

2015 Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

2015 yılı itibari ile zorunlu trafik sigortası fiyatları güncellenmiştir.Fiyat güncellemeleri, o yıl içerisinde ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik,siyasi, soysal etkiler sonucu biçimlendirilmektedir. Trafik sigortası zorunlu bir sigorta olduğu için her yıl araç sahipleri tarafından yapılmalıdır.

2015 Zorunlu trafik sigortası fiyatları her aracın tipine, aracın bulunduğu ile göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca aracın hasarsızlığı var ise bir indirimden yararlanmaktadır. Eğer indirimi yok ise zorunlu trafik sigortası poliçesine prim eklenmektedir.

2015 Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatlarına ulaşmak isteyen araç sahipleri birkaç sigorta şirketinden teklif almalıdır. Çünkü trafik sigorta fiyatları sigorta şirketinden şirketine değişiklik göstermektedir. En kısa yoldan efor ve zaman kaybetmeden teklif almanın yolu internet siteleridir. İnternet üzerinden doldurulan bir form ile teklif alınabilmekte, karşılaştırma yapılabilmekte ve böylece en ucuz 2015 zorunlu trafik sigortası fiyatı alınabilmektedir.

2015 Zorunlu trafik sigortası Türkiye sınırları içerisinde geçerli olmaktadır. Türkiye sınırları içerisinde zorunlu trafik sigortası olmayan bir araç trafiğe çıkmamalıdır. Zorunlu trafik sigortası her yıl süresi dolmadan yenilenmelidir.